Teslakom

İş uygulamalarının ve servislerinin erişebilirliğini garanti altına almak için kurumların ölçeklenebilir DDoS korumasını nasıl kuracaklarını değerlendirmeleri ve bu koruma sisteminin kötü niyetli saldırgan kullanıcılar ile normal kullanıcılar arasındaki farkı doğru ayırt etmesi önem arz etmektedir.  İster finansal, ister politik isterse de farklı bir niyetle olsun, günümüzdeki ataklar DDoS uygulama araçlarını, silahlandırılmış IoT cihazlarını, online DDoS servislerini ve daha fazlasını dahil etmektedir. Yeni tehdit yöntemleri saldırganların sahip olduğu opsiyonların yoğunluğunu, karmaşıklığını ve genişkliğini artırmaktadır. İmza bazlı IPS veya trafik limitleme gibi tekniklere dayanan geleneksek koruma çözümleri artık etkinliğini yitirmektedir.


A10 Thunder TPS DDoS koruma çözümleri multi-vector DDoS ataklarını ağınızın en dış kenarlarından başlayarak tespit edip, karşı mücadede ederler. Thunder TPS, nesnelerin DDoS’u ve geleneksel zombie botnet’lere karşı koruma sağlar ve DDoS saldırılarını yüksek-çözünürlüklü paketler veya kenar anahtar ve router’lardan gelen akış kayıt analizlerine gore belirler. Güncelliğini yitirmiş DDoS ürünlerinin aksine, Thunder TPS A10’un kendini bilişim pazarında ispat etmiş Advanced Core Operating System (ACOS) üstünde kurulmuştur ve bu sayede ekonomik anlamda ölçeklenebilir ve kapsamlı tespit, mücadale ve raporlarma çözümü sunar.


Desteğe ne zaman ihtiyacınız olursa olsun, A10 her zaman yanınızda. A10 Networks sunduğu 365 gün, 24 saat A10 DSIRT (DDoS Security Incident Response Team) desteği ile size DDoS olay ve ataklarını anlamanızda ve karşışık vermenizde yardımcı olur.


SERVİS ERİŞEBİLİRLİĞİNİ SAĞLAYIN

Servis kesintileri anında üretkenlik ve gelir kaybına neden olur. Thunder TPS iletişim trafik spektrumunda oluşabilecek anormallikleri sürekli takip ederek, multi-vector DDoS ataklar ile mücadele eder ve bu sayede sistem sürekliliğini sağlar.


BÜYÜYEN ATAKLARI MAĞLUP EDER

Thunder TPS en geniş ve talepkar ağ ortamlarını korur. Thunder TPS atakları özelleşmiş donanımlarına taşır ve bu donanımların sahip olduğu güçlü multi-core CPU’ların normal kullanıcıları saldırgan botnet’lerden ve DPI (Deep packet inspection) gerektiren karmaşık uygulama-katmanı ataklarından ayırt eder.


SAVAŞ ZAMANI DESTEĞİ UYGULAR

DDoS atakları ile canlı mücadele için hiçbir kurumun sınırsız sayıda eğitimli personeli ve kaynağı yoktur. Thunder TPS, her bir korunan alan için size 5 farklı seviyede programlanmış mücadele eskalasyon ve de-eskalasyon imkanı sunar. Bu sayede zaman alıcı manüel müdahalede bulunanacak personelinize olan ihtiyacınızı ortadan kaldırır ve size atak sırasında zamna kazandırır.


GÜVENLİK AMAÇLI OPEX’i DÜŞÜRÜR

Thunder TPS her anlamda çok verimlidir. Yüksek performansa sahip donanımları ile hem OPEX maliyetlerinizi düşürür, hem de düşük enerji tüketimi, soğutma ihtiyacı ve kabin kullanımına ihtiyaç duyarsınız.

A10 NETWORKS Kurulum, Bilgi, Belge ve Dökümanlar
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskıda kullanılan mıgır metinlerdir.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskıda kullanılan mıgır metinlerdir.